Zaznacz stronę

Hi

Cześć, jestem Katarzyna

Katarzyna Buk

dyrektor kreatywna w Pracowni Książki 27,
projektantka książek, ekspertka self-publishingu

Autorka i współredaktorka 5 publikacji w tym 3 dedykowanych self-publishingowi: poradnika wydawniczego dla autorów niezależnych „Proste wydanie”, „Planera Autora” oraz „Napisz i wydaj”

Projektowaniem graficznym zajmuje się od 2008 roku i specjalizuje się w kreacji, łamaniu i składzie publikacji książkowych, czasopism i innych projektów z przeznaczeniem do druku.

Wielokrotnie nagradzana za projekty graficzne. 
Kreatorka marki „366 inspiracji”.

Fanka minimalizmu, prostoty, bieli i czerni, a prywatnie mama, żona i właścicielka dwóch kotów.

Książki

01

NAPISZ I WYDAJ

Poradnik dla każdego, kto chce wyjąć swoją książkę z szuflady i pokazać światu.
To książka która pokazuje proces wydawniczy z perspektywy autora książek popularnonaukowych, prozy podróżniczej, prozy poetyckiej, fantastyki, literatury kobiecej i poradników.
18 NIETUZINKOWYCH AUTORÓW DZIELI SIĘ SWOIM DOŚWIADCZENIEM WYDAWNICZYM.

02

PROSTE WYDANIE

Poradnik dla autorów, pisarzy, poetów i wszystkich tych, którzy są zdecydowani wydać własną książkę w ramach self-publishingu. Szczególnie dla tych którzy robią to po raz pierwszy.
To wiedza w pigułce, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces wydawniczy – od momentu przekazania tekstu do redakcji, projekt, skład, druk, aż po podpowiedzi, gdzie sprzedawać i promować własną książkę. 

03

PLANER AUTORA

Uporządkuje Twoje notatki od etapu redakcji, projektowania książki, poprzez druk, plan sprzedaży, dystrybucji oraz marketingu, a także wszelkie inne zagadnienia, dotyczące wydania książki w modelu self-publishing. To narzędzie nie pozwoli Ci zabłądzić w gąszczu pytań grafików, drukarni, dystrybutora czy czytelnika.
Wygodny szeroki format do pisania. 72 gotowe strony planowania.

NEWSLETTER:

Bądźmy w kontakcie! 
Zostaw swój adres e-mail, abym mogła podsyłać Ci wiadomości o nowych artykułach na blogu oraz newsy z branży projektowo-wydawniczej.

ZAPISZ SIĘ, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO

Moje jutro
zaczyna się dziś!